S-85DLC05D is een 1,25G SFP-transceiver met een 850nm Dual LC-connector

https://www.maxcoax.eu/web/image/product.template/5280/image_1920?unique=44635b7

S-85DLC05D is een 1,25G SFP-transceiver met een 850nm Dual LC-connector, voor maximaal 550 meter multi-mode glasvezelaansluiting, met DDM

36,00 € 36.0 EUR 36,00 € Exclusief BTW

36,00 € Exclusief BTW

Log in om prijzen te zien

Deze combinatie bestaat niet.

SFP

Terms and Conditions
30-dagen geld terug garantie
Verzending: 2-3 werkdagen